+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Paminklų gamyba

Akmenis paminklui įvairios tautos naudodavo jau nuo seno, todėl paminklų gamyba yra jau sena ir gerai žinoma akmens apdirbimo sritis. Akmeninis paminklas visuomet buvo neatsiejama kapavietės dalimi, ilgainiui jis tapo patvarumo ir amžinybės simboliu. Kapavietės paminklas yra pati svarbiausia kapo dalis, todėl jo gamybai turi būti skirtas ypatingas dėmesys pasitelkiant visus turimus įgūdžius ir pritaikant visą per daug metų įgytą patirtį. 

Antkapių gamyba yra ganėtinai ilgas ir sudėtingas procesas, kuriam reikalingas meistriškumas. Norint sukurti gerus paminklus, svarbu nusimanyti apie akmens apdirbimo subtilybes ir turėti apie tai daug žinių.

Priklausomai nuo poreikių, antkapių gamyba gali būti vykdoma apdirbant įvairių atspalvių granitą, marmurą ar kitos rūšies akmenį. Paminklų formų įvairovė taip pat labai didelė, ji nebūtinai turi apsiriboti tradicinėmis formomis. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokių idėjų galime pasiūlyti siekiantiems tinkamai įamžinti amžinojo poilsio vietą.

Akmens apdirbimas pagal Jūsų poreikius

Įvairių antkapių gamyba yra sena įmonės veiklos sritis, kuria užsiimama jau daug metų, iš kartos į kartą. Iš protėvių paveldėtas amatas ir įgytos žinios padeda atlikti šį darbą su dar didesne meile, per daugelį metų akmens apdirbimo darbai ir paminklų gamyba tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, kuriai nestokojama nei jėgų, nei laiko. Labai džiaugiamės galėdami sukurti unikalius, itin tvirtus, nepaprasto grožio paminklus pagal Jūsų užsakymus.

Kiekvieno paminklo gamyba yra unikali ir atitinkanti skirtingus poreikius. Parašykite mums ir kartu apžvelgsime visus galimus pasirinkimus, suderinsime darbus bei jų kainas. Tikslias paminklų kainas prognozuoti iš anksto yra sunku, kainos priklauso nuo konkretaus užsakymo. Pirminė konsultacija antkapių pasirinkimo bei gamybos klausimais yra nemokama.

Paminklai iš skirtingų akmens rūšių

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, kaip medžiagą paminklui galime parinkti skirtingų rūšių akmenis. Kiekvienai akmens rūšiai, ar tai būtų marmuras, ar granitas, ar kitas akmuo, būdinga tam tikra spalva ir raštai, suteikiantys akmeniui gražią išvaizdą. Dažnai netgi tos pačios rūšies akmuo, kaip kad pavyzdžiui granitas, būna skirtingų rūšių ir gali turėti labai daug įvairių atspalvių. 

Dažniausiai antkapiams naudojami kiek tamsių atspalvių (juodo ar tamsiai pilko) granito akmenys, tačiau tai nėra būtina taisyklė. Svarbiausia, jog antkapiui skirtas akmuo būtų solidus, idealiai tinka subtilių spalvų akmenys. Pas mus rasite itin platų įvairių rūšių akmens asortimentą, iš kurio galėsite išsirinkti sau tinkamą, o visu kitu jau pasirūpinsime mes, beliks tik atsiimti jau paruoštą paminklą.

Profesionali paminklų gamyba pagal visus poreikius! Kreipkitės į meistrus, kurie pasirūpins sukurti solidžius ir išskirtinio grožio antkapius geromis kainomis.

Kapų paminklų pavyzdžiai

Kreipkitės, nemokama konsultacija

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795