+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Granito plokštės kapams

Granitas yra viena iš labiausiai Žemėje paplitusių uolienų, pasižyminčiu nepaprastu grožiu ir patvarumu. Apie granitą yra rašęs žymus vokiečių rašytojas Johanas Volfgangas Gėtė, šios uolienos savybės buvo giriamos daugelio kūrėjų, rašytojų, meistrų. Įvairios tautos granitą nuo seno naudodavo paminklų, antkapių gamybai. Jau senovės egiptiečiai žinojo puikias granito savybes ir kūrė iš jo obeliskus bei kitus sakralinius statinius – neatsitiktinai granitas tapo ilgaamžiškumo bei patvarumo simboliu, naudojamu ir kapavietėse. 

Granito plokštės kapams yra visiems lengvai prieinamas sprendimas, idealiai tinkantis kapavietei sukurti. Iš pažiūros paprastas, ne per labiausiai išvaizdus akmuo, geriau įsižiūrėjus, slepia savyje be galo įdomius ir unikalius raštus, jame galima įžvelgti daug įvairių mineralų intarpų. Iš tiesų taip ir yra – geologai kalba apie daug įvairių granito rūšių, kiekviena jų pasižymi savo spalva ir išskirtine tekstūra. 

Pas mus rasite skirtingų granito spalvų ir atspalvių plokščių antkapiams. Jau daug metų kuriame įvairių rūšių paminklus tiek iš granito, tiek iš marmuro ir kitų medžiagų. Įgyvendinti sėkmingi projektai kuriant itin preciziškus paminklus pagal griežčiausius reikalavimus leidžia užtikrinti itin aukštą paslaugų kokybę. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokios granito plokštės kapams tiekiamos mūsų įmonėje.

Granito paminklų gamyba pagal individualius užsakymus

Kiekvienas paminklas yra unikalus. Dviejų vienodų paminklų nebūna. Mes esame pasirengę apdirbti įvairių rūšių granitą taip, kad paminklas būtų išvaizdus ir tiktų kapavietei. Paprastai klientai turi skirtingų poreikių ir nori gauti labai skirtingus paminklus. Vieniems patinka tradicinės paminklų formos, kiti ieško ko nors neįprasto. Nėra jokių griežtų reikalavimų, koks turėtų būti paminklas – viskas priklauso tik nuo Jūsų. Esame pasiruošę pagaminti paminklą, kuris pilnai atitiktų Jūsų poreikius.

Paminklų gamybai naudojame plokštes iš patvaraus granito. Bendradarbiaujame su kokybiškų medžiagų tiekėjais, kuriais pasitikime ir savo klientams galime pasiūlyti tik itin kokybiško granito pasirinkimus. Susisiekite su mumis ir džiaugsimės galėdami patarti Jums pasirinkimo klausimais bei kartu surasti geriausią sprendimą!

Aukštos kokybės, tvirtos granito plokštės kapams – įamžinkite kapavietę itin tvirtu ir išvaizdžiu granitu, kuriam nereikia daug priežiūros. Granitas bus puiki puošmena ir išliks nepakitęs daugybę metų.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795