+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Marmuro plokštės kapams

Marmuras yra jau nuo seno paminklams naudojamas akmuo, jį ypač mėgo senovės graikai ir romėnai dar antikos laikais. Marmuro plokštės kapams yra klasikinis variantas, mėgstamas daugelio dėl savo patvarumo, kaip ir dėl gražios, subtilumo įspūdį sudarančios išvaizdos. Šį akmenį nesunku apdirbti išgaunant norimas formas ir šlifuoti kuriant itin švelnius bei lygius paviršius.

Marmuro panaudojimo galimybės labai plačios, tačiau labiausiai jis žinomas kaip skulptūrų akmuo, tuo pačiu naudojamas ir antkapiams kurti. Kadangi marmuras yra metamorfiškai Žemės gelmėse susidariusi uoliena, jis patyrė daug pokyčių, kuriuos sukėlė įvairių gamtinių veiksnių kitimas. Neatsitiktinai marmuras tapo pokyčių ir perėjimo į kitą būvį simboliu, nesvetima ir mirties simbolika. Tai yra dažnai kapinėse naudojamas akmuo.

Dėl geologams gerai žinomų savybių marmuras įgauna labai daug skirtingų spalvų ir atspalvių – jų įvairovė labai didelė. Ko tik nesukuria gamta! Metas panaudoti gamtos teikiamas dovanas ir atrasti geriausius sprendimus, kurie pravers kuriant išskirtinius paminklus antkapiams. Įprasminkite išėjusio artimo žmogaus amžinojo poilsio vietą ne bet kaip, o su didžiausia meile ir pagarba.

Platus marmuro paminklų pasirinkimas

Apdirbame marmurą, kaip ir kitų rūšių akmenį paminklams jau daug metų ir esame pasirengę sukurti norimus paminklus pagal Jūsų individualius užsakymus. Išsirinkite paminklo dydį, norimą marmuro rūšį ir spalvą – suderinsime darbus bei jų kainas ir imsimės kūrybos proceso.

Marmuro plokštės kapams dar yra puikus sprendimas ir dėl to, kad taip įrengtai kapavietei nereikia daug priežiūros. Priešingai, negu renkantis skaldą ar kokią nors kitą kapaviečių dangą, užtenka tik retkarčiais nuvalyti ant marmuro paviršiaus susikaupusias dulkes bei lietaus apnašas.

Kuriame tiek įprastas, tiek išskirtines marmuro formas: plokštes, antkapius, įvairias kapų detales, papuošimus, ornamentus. Ilgametė patirtis ir meistriškumas leidžia užtikrinti aukštos kokybės darbus, kuriais liksite patenkinti. Ne tik marmuras, tačiau taip pat granitas ir kitos medžiagos paklūsta mūsų rankoms ir leidžia būti paverčiamas gražia forma.

Itin tvirtos ir išvaizdžios marmuro plokštės kapams už gerą kainą! Išsirinkite iš plataus skirtingų spalvų ir raštų akmenų asortimento ir mes pasirūpinsime įrengti kapavietes, kurios bus ne tik gražios ir išvaizdžios, bet tuo pačiu tvirtos ir ilgaamžės.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795