+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Juoda blizgi skalda kapams

Įrengiant kapavietę verta pagalvoti apie dangą ir nuspręsti, ką rinksitės – ar akmens masės plokštes, ar plyteles, ar skaldą. Galvojant apie skaldą, gausite daugybę pačių įvairiausių pasiūlymų, reikės nuspręsti, kokią spalvą, kokį dizainą rinktis. Juoda blizgi skalda kapams gali būti vienas iš optimaliausių sprendimų siekiantiems subtiliai ir tradiciškai įamžinti kapavietę. Kviečiame susipažinti su mūsų įmonėje dirbančių specialistų pasiūlymais ir atrasti geriausius kapaviečių dengimo sprendimus.

Platus skaldos pasirinkimas

Juoda blizgi skalda kapams suteikia galimybę sukurti be galo stilingą ir kartu paprastą kapavietės išvaizdą. Tai ganėtinai nebrangus kapavietės dengimo būdas, kuriam nereikia daug išlaidų, o rezultatai gali būti puikūs. Skalda kur kas pigesnė už plyteles ar plokštes, nors kita vertus, jai gali tekti skirti truputį daugiau priežiūros.

Galime pasiūlyti įvairių juodos klasikinės skaldos variantų, dažniausiai iš skalūno. Yra galimybė derinti ir kelias skirtingų spalvų ar net atspalvių skaldos rūšis tarpusavyje, šitaip išgaunant dar įdomesnius ornamentus ir raštus. Skaldos grūdeliai būna skirtingų dydžių – smulkesni, arba kiek stambesni, todėl gerai jeigu jau apsisprendėte, kokių norėsite. Nepamirškite pasirinkti ir kapavietės padengimo storio, kuris dažniausiai svyruoja nuo 2,5 iki 3,5cm ir daugiau.

Kūrybingumui ribų nėra, todėl praneškite apie savo užsakymą ir mes ne tik suteiksime Jums norimos rūšies skaldos, bet ir profesionaliai pasirūpinsime jos išklojimu kapavietėje.

Viskas, ko reikia kapavietei

Susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu ir suteiksime nemokamą konsultaciją. Sudarius užsakymą, mūsų meistrai sukurs reikiamus akmens dirbinius ir pristatys juos Jums. Dirbame pagal iš anksto suderintus individualius užsakymus suteikdami reikiamus akmens gaminius geru kainos ir kokybės santykiu. Esame aptarnavę daugybę klientų visoje Lietuvoje ir pateikę jiems labiausiai tinkamus, unikalius pasiūlymus, todėl džiaugsimės galėdami pritaikyti ilgametę darbo patirtį suteikdami pagalbą ir Jums!

Aukštos kokybės juoda blizgi skalda kapams – puikios kainos pasiūlymai mūsų įmonėje! Kreipkitės ir mes suteiksime Jums viską, ko reikia gražiai, tvirtai ir ilgaamžei kapavietei pagal specifinius poreikius sukurti.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

  KONTAKTAI

  Pušyno g. 7
  LT-97262
  Darbėnai
  Kretingos rajonas
  info@akmensdarbai.eu
  +370 687 99 795