+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Akmens masės plytelės kapams

Reikalingos kokybiškos akmens masės plytelės kapams? Mūsų meistrai bus pasirengę aptarnauti Jus ir sukurti kai ką pagal Jūsų poreikius. Užsiimame akmens plytelių gamyba jau daug metų, galime pasiūlyti skirtingo akmens pasirinkimų įvairioms kapaviečių dekoracijoms – nuo kapo dangos iki įvairių papildomų puošmenų ir detalių. Skaitykite toliau ir sužinokite apie akmens plytelių privalumus bei mūsų meistrų atliekamus darbus.

Akmens plytelių privalumai

Akmens masės plytelės kapams yra vienas geriausių sprendimų dengiant kapavietę. Ši dangos rūšis yra ganėtinai patvari, jai iškloti nereikia ypatingų išlaidų. Kartu tai itin patogus būdas, kuriam nereikalinga intensyvi priežiūra. Plytelėmis dengta kapavietė visuomet išsaugo savo grožį. Akmenų plytelės atveria plačias dizaino galimybes sukurti norimus ornamentus bei raštus, skoningai apipavidalinti kapavietę įamžinant jos grožį ilgam laikui.

Akmens masė tvirtai uždengia kapą, nesvarbu, ar tai būtų plytelės, ar plokštės. Galima granito, marmuro ar kito akmens danga su skirtingomis spalvomis bei atspalviais. Patvariai uždengtas kapas yra apsaugomas nuo lietaus, purvo, ant jo neauga piktžoles, todėl prižiūrėti plytelėmis dengtą kapą visai nėra sudėtinga, nesvarbu, koks metų laikas bebūtų.

Norint patvarumo kitas siūlomas variantas yra akmens plokštės, tačiau jis kur kas brangesnis. Naudodami plyteles sutaupysite net 4–5 kartus, o rezultatas bus beveik tas pats.

Unikalios kapavietės dekoracijos

Klojant plyteles nėra griežtų taisyklių, kokia turėtų būti kapo išvaizda – viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Skirtingų spalvų granitas atveria plačias kūrybos galimybes derinant atspalvius ir raštus tarpusavyje. Geriausia kapavietei rinktis solidžių spalvų kiek tamsoką ar šviesų akmenį. Pastebimos tendencijos, jog daugelis renkasi gana blankius, į akis labai nekrentančius atspalvius.

Susisiekite su mumis ir papasakokite apie savo lūkesčius. Pasitelkdami ilgus metus savo kauptą meistriškumą būsime pasirengę įgyvendinti Jūsų poreikius ir sukurti norimas kapaviečių dangas. Dirbame tiek pagal įprastus, tiek pagal neįprastus ir nestandartinius projektus.

Aukštos kokybės akmens masės plytelės kapams pagal Jūsų poreikius! Kreipkitės į patyrusius akmens apdirbimo meistrus, kurie užtikrins aukščiausios kokybės darbus ir sukurs nepaprastai gražias bei tvirtas kapavietes.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795