+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Akmens masės stalviršiai

Iš patvaraus akmens sukurti akmens masės stalviršiai puikiai pasitarnaus virtuvėje, sode, jie taip pat bus reikalingi įvairioms dekoracijoms, kuriant gražią ir stilingą aplinką tiek patalpų viduje, tiek kieme. Juk akmuo yra ypatingas gamtos kūrinys, kiekviena akmens rūšis unikali, pasižyminti tik jai vienai būdingais raštais, spalva, atspalviu, tekstūros ypatumais. Būtent todėl akmuo atveria neribotas dizaino kūrimo galimybes, o meistrai bus pasirengę gražiai apdirbti ir apdoroti akmenį tam, kad jis taptų pačia gražiausia puošmena.

Skaitydami toliau sužinosite apie akmens apdirbimo meistrų teikiamas paslaugas ir galėsite įsigyti stalviršių bei kitų dekoracijų geromis kainomis.

Akmens apdirbimo paslaugos

Esame jau daug metų dirbantys akmens apdirbimo meistrai, dirbame pagal individualius užsakymus ir kuriame unikalius akmens dirbinius. Tai gali būti įvairios kapaviečių ar tiesiog sodybų, aplinkos dekoracijos iš granito, marmuro, kitų akmenų. Spalvų ir raštų įvairovė, kurią sudaro jau vien šie du akmenys yra labai didelė. Priskaičiuojama labai daug granito ir marmuro rūšių, todėl pasirinkimo tikrai nepritrūks.

Akmens stalviršiai iš granito

Dažniausiai stalviršiams naudojamas granitas. Jis ne tik gražus, bet taip pat atsparus įbrėžimams, tvirtas ir ilgaamžis. Viena iš didžiausių granito savybių yra atsparumas daugeliui aplinkos veiksnių: tiek mechaniniams pažeidimams, tiek temperatūros svyravimams, šalčiui, UV spinduliuotei ir kt. Dėl šios priežasties granito akmens masės stalviršiai gali būti įrengti lauke po atviru dangumi. Granitui nėra reikalinga ypatinga priežiūra, užtenka retkarčiais nuvalyti jo paviršių.

Akmens stalviršiai iš marmuro

Marmuras yra dar gražesnis ir brangesnis akmuo. Jis gali būti tiek tamsus, tiek šviesus, su skirtingais raštais, atspalviais, akmens gyslomis. Jį itin mėgo antikoje, dar ir mūsų laikais marmuras sudaro prabangos ir aukštos klasės įspūdį. Šio akmens dirbiniai prieinami toli gražu ne kiekvienam, todėl tai bus geriausias sprendimas norint sukurti ištaigingą, prabanga alsuojančią aplinką.

Tiesa, marmuras gali pareikalauti kiek daugiau priežiūros, nei granitas, todėl retkarčiais teks atsiraitoti rankoves ir padirbėti. Marmuras yra gana jautrus įbrėžimams, laikui bėgant ant paviršiaus atsiranda dėmės, įvairūs nešvarumai. Norint išlaikyti šio akmens ilgaamžiškumą ir visuomet gražią išvaizdą tereikia reguliariai pasirūpinti jo švara ir saugoti nuo subraižymų.

Mūsų įmonės meistrai kuria skirtingų dydžių ir formų stalviršius, akmens paminklus ir dekoracijas pagal Jūsų užsakymus. Be granito ir marmuro dar taip pat galime pasiūlyti ir kitų akmens rūšių. Kreipkitės rūpimais klausimais – mielai patarsime Jums, padėsime išsirinkti labiausiai tinkamus sprendimus ir juos įgyvendinti taip, kad sukurtas stilius būtų nepriekaištingas.

Patvarūs, ilgaamžiai, estetiški akmens masės stalviršiai už gerą kainą! Pasirūpinsime, kad Jūsų kuriama aplinka būtų jauki, stilinga, akmuo pulsuotų gyvybe ir išreikštų savo prigimtinį gamtos grožį.

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795