+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Granito plytelės kapams

Granitas yra vienas iš patvariausių akmenų, naudojamų antkapių, kapų plytelių ir kitų dekoracijų gamybai. Gamta kuria įstabius granito raštus ir ornamentus, šis akmuo turi labai daug skirtingų atspalvių ir yra mėgiamas jau nuo seno. Skirtingų spalvų granito plytelės kapams bus puiki puošmena ir tuo pačiu tvirtumo garantas. Kviečiame skaityti ir susipažinti su mūsų tiekiamais granito gaminiais bei išsirinkti puošnių kapavietės dekoracijų gera kaina.

Granito plytelių patvarumas ir aukšta kokybė

Granitas naudingas tuo, kad yra ne tik gražus, bet ir tvirtas. Granito plytelės kapams yra ideali medžiaga, kuri nėra nei per daug brangi, nei per daug paprasta ir reikalaujanti daug priežiūros. Būtent dėl to plytelės gali būti optimalus variantas, kuris puikiai atitiks visus Jūsų poreikius.

Jau daug metų dirbame su granitu ir apdirbame skirtingų rūšių akmenis, paversdami juos harmoningomis ir gražiomis formomis. Galime pasiūlyti labai platų granito plytelių pasirinkimą ir pasirūpinti jų įrengimo darbais. Mūsų įmonės specialistai yra patyrę savo srities meistrai, kurie sukurs tvarius ir stilingus kūrinius, dirbdami pagal Jūsų užsakymus.

Jūsų dėmesiui pristatomas skirtingų rūšių granitas – įvairios spalvos, atspalviai, ornamentai ir raštai. Dirbame išskirtinai pagal Jūsų poreikius, sukurdami unikalius ir dar niekur nekurtus puošybos elementus, arba įgyvendiname patikusius standartinius užsakymus. Kūrybinių idėjų niekuomet nepritrūks – jeigu neapsisprendžiate, visuomet turėsime ką pasiūlyti.

Kapaviečių priežiūros aspektai

Renkantis kapavietės dangą, naudinga tuo pačiu atsižvelgti ir į tai, kiek dėmesio galėsite skirti priežiūrai. Tai labai svarbus veiksnys, kuris gali lemti Jūsų pasirinkimą.

Didžiausi plytelių, kaip ir granito plokščių privalumai yra tie, kad plytelės visiškai uždengia kapą, apsaugo jį nuo lietaus ir purvo, neleidžia augti piktžolėms. Plytelėmis dengtam kapui nereikia skirti daug priežiūros, pakanka retkarčiais nuvalyti smėlį ar nukritusius medžių lapus. Granito plytelės yra kur kas pigesnės, negu vientisos plokštės – tai puikus sprendimas norintiems sutaupyti ir gražiai bei skoningai įrengti kapavietę.

Kokybiškos ir ilgaamžės granito plytelės kapams pagal Jūsų poreikius! Mes užtikrinsime Jums platų pasirinkimą ir sudarysime visas sąlygas įsigyti kapaviečių puošybai reikiamų medžiagų gera kaina.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795