+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Kapų vazos

Įrengus paminklą ir kapavietės pagrindą atlikta toli gražu dar ne viskas. Tam, kad kapavietė būtų puošni, reikia įrengti papildomas dekoracijas. Kapų vazos bus puiki ir kartu visai nebrangi puošmena, vazose pamerktos gėlės suteiks kapui daugiau gyvybės, skaisčių spalvų ir jaukumo. Jūsų dėmesiui pristatome platų kapų vazų skirtingiems poreikiams asortimentą, taip pat galime pasirūpinti vazų gamyba pagal individualius poreikius. 

Skaitykite toliau ir išsirinkite labiausiai patikusius mūsų akmens dirbinius. Būsime pasirengę atsakyti į visus Jūsų klausimus ir suteikti pačius geriausius kapavietės dekoracijų pasiūlymus gera kaina.

Vazos iš akmens masės

Kapų vazos yra svarbus kapaviečių elementas, kuris gali puikiai derėti prie paminklo ir likusios kapo dalies, nes vazos gaminamos iš akmens. Labiausiai vazas tinka dėti iš vienos paminklo pusės, arba iš abiejų. Puošti kapavietę vazomis, kaip ir žvakidėmis bei kitomis dekoracijomis iš tiesų galite kaip tik norite, pagal savo skonį. Jeigu jau įsivaizduojate, kaip atrodys kapavietė ir ko trūksta, kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime pateikti Jums platų dekoracijų iš akmens asortimentą.

Grožis ir ilgaamžiškumas viename

Akmuo yra natūrali, gamtos dovanota medžiaga, iš kurios įgudusios rankos gali sukurti beveik viską, o sukurti kūriniai yra dailūs, džiugina akis. Tuo pačiu, akmeniui būdingas patvarumas, jis yra ilgaamžis ir labai praktiškas. 

Mūsų įmonės meistrai gamina puikias vazas ir kitas dekoracijas kapavietėms iš įvairių rūšių akmens ir dirbtinio akmens. Šlifuotos vazos gali būti labai skirtingų spalvų, atspalvių ir formų, su įvairiais raštais, ornamentais ir spalvų intarpais, arba vientisos, solidžios ir vienspalvės.

Apdirbame granitą, marmurą, kitų rūšių akmenis sukurdami iš jų pačias nuostabiausias formas. Būdami akmens apdirbimo meistrai pasiūlysime Jums beveik viską, ko gali prireikti gražiai kapavietei, kuri būtų ne tik išvaizdi, bet ir ilgaamžė.

Be vazų pas mus dar taip pat rasite akmeninių kapų suoliukų, tvorelių, įvairių kitų akmens dekoracijų, kaip ir žinoma, akmens skaldos, plytelių, plokščių bei paminklų pagrindinei kapavietės daliai.

Puošnios ir stilingos kapų vazos plačiam pasirinkimui! Pasirūpinsime kone visomis reikiamomis kapaviečių dekoracijomis ir jų įrengimu pagal Jūsų poreikius.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795