+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Akmenukai kapams

Dailūs, skirtingų spalvų akmenukai kapams yra puiki puošmena, kuriai nereikia didelių išlaidų. Skaldelė kapams gaminama iš skirtingų rūšių granito, marmuro, kitų rūšių akmens ir sudaro didelę spalvų ir atspalvių įvairovę, galimybę kurti skirtingus ornamentus ir raštus dekoruojant kapus. Įrengti skaldos kapavietes neužima daug laiko ir nėra sudėtinga, todėl tai puikus būdas ieškantiems greičiausio ir patogiausio varianto.

Skaitykite toliau ir sužinokite apie visus privalumus, kuriais pasižymi akmens skalda kapams bei atraskite akmens apdirbimo specialistus, kurie padės Jums įrengti gražias ir tvirtas kapavietes.

Greitas ir patogus kapavietės dengimo būdas

Skaldelė kapams gaminama iš smulkių akmens gabaliukų, kurie gražiai nušlifuojami. Ją galima naudoti ne tik kapavietėms, bet ir sodams puošti, aplinkos tvarkymui bei daugybei kitų reikmių. Galvojant apie kapavietę tai puiki alternatyva granito ar marmuro plokštėms arba plytelėms. Akmenukai kapams yra vienas pigiausių kapavietės dengimo sprendimų.

Kiek kainuoja skaldelė kapams? Skaldos kainos labai nevienodos, jos priklauso nuo akmenukų rūšies, jų dydžio, įpakavimo kokybės, kaip ir nuo perkamų kiekių. Kreipkitės ir mūsų meistrai pasiūlys pačių įvairiausių skaldos įsigijimo variantų skirtingomis kainomis.

Vis dėlto, svarbu nepamiršti, kad skalda dengtiems kapams reikalinga reguliari priežiūra. Bėgant laikui akmenukų paviršius apsineša purvais ir nešvarumais, į tarpus prilenda spyglių, kuriuos reikia pašalinti. Akmens skalda kapams turi būti keičiama nauja kas keletą metų tam, kad būtų išlaikyta visuomet graži ir nepriekaištinga kapavietės išvaizda.

Mes pasirūpinsime visais kapaviečių dengimo poreikiais ir padėsime rasti Jums geriausius sprendimus priimtina kaina. Kuriame paminklus iš akmens, tiekiame įvairius skaldos akmenukus norimais kiekiais. Be reikalingų medžiagų suteikimo dar taip pat galime pasirūpinti kapavietės restauracija ir priežiūra, senos skaldos pakeitimu nauja. Esant poreikiui galime pasiūlyti ir įgyvendinti įvairius nestandartinius sprendimus, sukurti išskirtinį kapavietės dizainą.

Įvairūs akmenukai kapams – platus pasirinkimas visuomet gera kaina! Kreipkitės ir mes įrengsime viską taip, jog akmens skalda kapams būtų pati gražiausia puošmena.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

  KONTAKTAI

  Pušyno g. 7
  LT-97262
  Darbėnai
  Kretingos rajonas
  info@akmensdarbai.eu
  +370 687 99 795