+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Kapavietės pamatų liejimas (siaurūs, platūs)

Kapavietės pamatai yra pati svarbiausia kapo dalis, kuriai svarbu skirti ypatingą dėmesį. Nuo tvirtų pamatų priklauso kapo ilgaamžiškumas ir patvarumas, todėl darbams reikia išsirinkti aukštos kokybės medžiagas ir samdyti patyrusius specialistus, kurie užtikrins, jog kapavietės pamatų liejimas ir kiti darbai būtų vykdomi nepriekaištingai. Toliau skaitantieji sužinos daugybę naudingų kapavietės dengimo patarimų ir galės išsirinkti labiausiai tinkamą dangą geromis kainomis.

Patvarūs ir ilgaamžiai kapavietės pamatai

Kapaviečių pamatai yra liejami iš betono pagal reikiamus matmenis. Mūsų įmonės meistrai jau daug metų dirba pagal įvairius projektus, ruošia ir tvirtina skirtingų dydžių kapus, taiko modernius sprendimus, kurie leidžia sukurti patikimą ir tvirtą kapavietės pagrindą. Sudarykite užsakymą ir mes pasirūpinsime kapavietės pamatų liejimu bei visais kitais įrengimo darbais už iš anksto sutartą ir Jums palankią kainą. 

Kapavietės pamatų liejimas reikalauja kruopštumo ir patirties, darbai turi būti atliekami su šimtaprocentiniu tikslumu ir išskirtiniu dėmesiu. Svarbu papildomai sutvirtinti kampus ir sukurti tinkamą apdailą. Kokybiškai įrengti pamatai netrupės ir išliks beveik kaip nauji dar daug metų.

Kapaviečių dangos pasirinkimas

Įtvirtinus pamatus kitas kapavietės įrengimo etapas yra tinkamos dangos parinkimas. Danga gali būti labai įvairių rūšių: iš marmuro, granito ir kitų akmenų. Dažniausiai kapavietėms dengti naudojama skalda (smulkūs akmenėliai), akmens masės plytelės ar plokštės. Ieškantiems greičiausio ir pigiausio sprendimo rekomenduojame rinktis skaldą. Plytelių ir plokščių montavimo darbai kiek brangesni, užtrunka ilgesnį laiką, tačiau tokia danga yra ypatingai tvirta, ilgaamžė, nereikalaujanti dažnos priežiūros.

Įmonės meistrai, būdami patyrę savo srities specialistai, ne tik išlies reikiamų matmenų pamatus, bet taip pat pasirūpins tinkamiausia kapo danga, įvairiomis dekoracijomis iš akmens ir papuoš kapą pagal visus poreikius, sukurdami jį, jeigu reikia, tokį, kad jis būtų unikalus ir išskirtinis.

Profesionalus kapavietės pamatų liejimas kartu su patyrusių specialistų pagalba! Pasirūpinsime kone visais kapavietės įrengimo poreikiais kartu surasdami geriausius įmanomus sprendimus Jums palankiomis kainomis.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795