+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Kapų suoliukai

Gražiai įrengti kapų suoliukai yra ne tik puiki kapavietės puošmena, bet ir patogumas lankytojams. Ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems sudėtinga ilgai stovėti ir melstis, džiaugsis galėdami prisėsti ir praleisti prie kapo daugiau laiko, mintimis pabūti kartu su išėjusiais artimaisiais. 

Įrengti kapavietės suoliuką visai nesudėtinga – tereikia žinoti, ko norėtumėte ir kreiptis į patyrusius meistrus, kurie pasirūpins greitu ir kokybišku suoliuko įrengimu. Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti apie mūsų specialistų atliekamus darbus. 

Kapavietės suoliukų iš akmens gamyba

Esame akmens apdirbimo meistrai, kuriantys viską, kas reikalinga kapavietėms: paminklus, akmens masės plokštes, suoliukus, žvakides, tvoreles, įvairias dekoracijas. Per ilgus veiklos metus mūsų specialistai sukaupė daug patirties ir išugdė aukšto lygio meistriškumą, todėl gali užtikrinti profesionalias akmens apdirbimo paslaugas. Galime pasirūpinti tiek akmeninių kapavietės suoliukų, tiek kitų dekoracijų įrengimu pagal individualius poreikius.

Dažniausiai kapų suoliukai, kaip ir daugelis kitų kapavietės dekoracijų, gaminami iš granito. Jie gali būti juodi, gali būti balti, įvairių atspalvių, kadangi granitas sudaro plačią spalvų ir raštų gamą. Išsirinkti norimą akmenį galėsite pagal savo poreikius, o toliau mes jau pasirūpinsime akmens apdirbimu ir sukursime tai, ko norėsite.

Akmens suoliuko privalumai

Akmeniniai suoliukai ne tik suteikia daugiau komforto, kuomet artimieji gali daugiau laiko praleisti prie kapavietės ar patogiai pasidėti daiktus tvarkydami kapavietę. Tvirtas akmeninis suoliukas praktiškai pasitarnaus ilgą laiką nepaliestas ilgapirščių, kadangi jį ne taip lengva išmontuoti ir išsinešti su savimi.

Įrengsime kapavietės suoliukus pagal Jūsų poreikius, pasiūlydami plačią spalvų ir formų įvairovę. Dirbame tiek su standartiniais, tiek su neįprastais ir išskirtiniais gaminiais, kiekvienu atveju pateiksime Jūsų poreikius labiausiai atitinkančius pasiūlymus ir kartu rasime geriausią įmanomą sprendimą.

Be suoliukų, pas mus rasite įvairių kitų kapaviečių dekoracijų – greitu ir kokybišku jų įrengimu pasirūpins įgudusių meistrų rankos. Esant poreikiui, teikiame ir kapaviečių priežiūros paslaugas, rekonstruojame senus suoliukus ir kapavietes, padedame atkurti jų gražią išvaizdą ir išlaikyti ilgaamžiškumą.

Patvarūs, ilgaamžiai kapų suoliukai iš akmens dar didesniam patogumui! Pasirūpinsime visais reikiamais akmens apdirbimo darbais pagal Jūsų poreikius.

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795