+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Dekoratyvinė skalda kapams

Gražūs ir maži akmenukai, arba dekoratyvinė skalda kapams yra puikus kapavietės dengimo sprendimas, kuriam nereikia daug išlaidų. Pasitelkus į pagalbą fantaziją ir kūrybingumą nesunku sukurti itin išvaizdžius, originalius ornamentus iš skirtingų rūšių bei spalvų akmenėlių. Skaitykite toliau ir sužinokite apie kapaviečių puošimo dekoratyvine skalda privalumus bei atraskite daug dėmesio vertų pasiūlymų už gerą kainą.

Skirtingų rūšių skalda

Skalda yra smulkūs skirtingų spalvų granito ar kitų rūšių akmenėliai, naudojami daugeliui reikmių, taip pat ir kapaviečių puošimui. Plačiame asortimente rasite įvairaus akmens skaldos ir galėsite išsirinkti medžiagas, iš kurių meistrai sukurs kapavietę pagal visus poreikius. Didžiausi skaldos privalumai yra plati jos įvairovė ir galimybė sukurti unikalius raštus bei ornamentus, derinant skirtingų atspalvių akmenėlius tarpusavyje. 

Skalda taip pat yra vienas pigiausių kapavietės dengimo variantų, kuriam įgyvendinti nereikia daug laiko. Perlaidojant palaikus ar plečiant kapavietę skaldą nesunku pašalinti ir vėl uždėti naują, tokie pakeitimai nereikalauja didelių išlaidų.

Dekoratyvinės skaldos priežiūra

Tam, kad skalda išliktų gražios išvaizdos ilgą laiką, naudinga skirti kapavietės priežiūrai pakankamai dėmesio. Dekoratyvinė skalda kapams turi būti nuolatos valoma, svarbu ištraukti įkritusius spyglius ar sudžiūvusius medžių lapus, išvalyti tarp akmenukų susikaupusius nešvarumus. Vis dėlto, kad ir kokie būtų skaldos privalumai, prižiūrint teks skirti nemažai dėmesio, kadangi skalda nėra taip lengvai išvaloma. 

Kas keletą metų rekomenduojama pakeisti seną skaldą nauja. Bėgant laikui, kapavietė sensta nepaisant jai skiriamos priežiūros, todėl reikalingos nedidelės kosmetinės restauracijos, kuriomis gali pasirūpinti mūsų meistrai.

Tiekiame kapavietės įrengimo bei restauravimo paslaugas, užsiimame kapaviečių tvarkymu bei priežiūra, padedame išsirinkti reikiamas medžiagas pagal Jūsų poreikius. Mūsų specialistai pasirūpins suteikti Jums aukštos kokybės medžiagas ir profesionalias paslaugas už iš anksto sutartą kainą. Galime Jums pasiūlyti itin didelę skaldos pasirinkimo įvairovę ir padėti įgyvendinti kone visus kapavietės puošimo sprendimus.

Aukštos kokybės dekoratyvinė skalda kapams – platus pasirinkimas ir geros kainos! Išsirinkite iš plataus skaldos asortimento, mielai pasirūpinsime Jūsų pasirinkimų įgyvendinimu ir kapavietės puošimu.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795