+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Akmens masės plokštės kapams

Patvarios akmens masės plokštės kapams yra patikimas ir puikus sprendimas įrengiant kapavietę. Akmens plokštės yra labai tvirtos, ilgaamžės, joms nereikia itin didelės priežiūros. Kapų dengimas plokštėmis – tai patikimas ir laiko patikrintas būdas, kurį renkasi daugelis. Kreipdamiesi į patyrusius akmens apdirbimo meistrus, dirbančius kapaviečių paminklų kūrybos srityje, sulauksite daug gerų ir dėmesio vertų pasiūlymų bei atrasite sau tinkamą kapavietės medžiagų pasirinkimą geromis kainomis.

Individuali akmens plokščių gamyba

Gaminame paminklus kapavietėms jau daug metų, mūsų meistrų rankoms paklūsta įvairių rūšių granitas, marmuras, kiti akmenys. Kuriame skirtingų matmenų ir storio plokštes pagal Jūsų individualius užsakymus. Akmenų spalvų ir atspalvių įvairovė labai didelė, lygiai nušlifuotame akmens paviršiuje galima įžvelgti įvairių dailių raštų bei ornamentų. Tiek marmuras, tiek granitas pasižymi išskirtiniu patvarumu, todėl kapų dengimas plokštėmis yra vienas patikimiausių ir labiausiai pamėgtų sprendimų.

Grožis ir praktiškumas viename

Akmens plokštės, lyginant su kitų tipų danga, pavyzdžiui, skalda yra kiek brangesnės, tačiau joms reikia skirti žymiai mažiau dėmesio, todėl tai puikus sprendimas neturintiems daug laiko nuolatinei kapaviečių priežiūrai. Užtenka tik retkarčiais nuvalyti ant plokščių paviršiaus susikaupusius purvus, nukritusius spyglius ar medžių lapus. Ko gero nėra patvaresnio ir ilgaamžiškesnio, o tuo pačiu metu ir gražesnio kapaviečių dengimo būdo kaip kapų dengimas plokštėmis.

Akmens plokštės dar naudingos tuo, kad jų nereikia atnaujinti kaip skaldos, jos yra pakankamai ilgaamžės ir labai gražiai puošia kapavietę. Kapavietės dengimas plokštėmis galbūt nėra labai palankus tik tuomet, kai planuojama perlaidoti, nes tokiu atveju tektų plokštes pašalinti ir montuoti iš naujo, o tai nėra lengvas darbas. Tačiau įrengiant galutinį kapavietės variantą, akmens masės plokštės kapams bus tiesiog idealus sprendimas.

Kreipkitės į mūsų meistrus, kurie bus pasiruošę įgyvendinti unikalius kūrybos projektus. Galbūt norite, kad sukurtume kai ką unikalaus ir nepaprasto? Pasakykite apie tai mums ir, suderinus būsimus darbus bei jų kainas, imsimės Jūsų užsakymo!

Kokybiškos, tvirto marmuro, granito ir kitų medžiagų akmens masės plokštės kapams pagal Jūsų poreikius! Kviečiame įsigyti išvaizdžių ir itin tvirtų plokščių, kurios bus pati didžiausia kapo puošmena.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

  KONTAKTAI

  Pušyno g. 7
  LT-97262
  Darbėnai
  Kretingos rajonas
  info@akmensdarbai.eu
  +370 687 99 795