+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Gaminiai iš akmens, akmens dirbiniai

Apdirbamas paminklinis akmuo gali įgauti pačias gražiausias ir patvariausias formas – tereikia gerų įrankių ir įgudusio meistro rankų. Puošnūs gaminiai iš akmens, akmens dirbiniai pasižymi aukšta kokybe ir gražia išvaizda, yra tinkami labai įvairiems poreikiams. Pasitelkus žinias ir pilnai išnaudojant visas akmens apdirbimo galimybes sukuriama kaip tik tai, kas kone idealiai atitiks Jūsų poreikius. Kreipkitės į patyrusius meistrus jau dabar ir bus pasirūpinta pilnu kapavietės įrengimu randant kiekvienam individualiai tinkančius sprendimus.

Aukšta akmens dirbinių kokybė

Su akmeniu dirbame jau daug metų: šlifuojame, kuriame įvairias akmens dekoracijas, paminklus, išvaizdžius ir tvirtus akmens gaminius. Mūsų meistrams nesvetimi visi darbai, susiję su skirtingos rūšies akmenų apdirbimu. Kadangi apdirbto akmens asortimentas labai platus ir jo gali būti labai įvairių rūšių, tinkamo pasirinkimo niekada nepritrūks.

Pasikonsultuokite su mumis ir mes mielai padėsime Jums išsirinkti labiausiai tinkamus akmens gaminius, kapavietės dekoracijos sprendimus individualiems poreikiams.

Išskirtinis paminklinių akmenų dizainas

Mūsų kuriami akmens dirbiniai pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir gražia išvaizda, yra tvirti, ilgaamžiai. Paminklinis akmuo – tai puiki medžiaga išvaizdžios kapavietės įamžinimui. Skirtingų rūšių marmuras ar granitas puikiai papuoš kapavietę, tokie papuošimai išliks nepakitę ir išlaikę savo pirminę išvaizdą ilgus metus. 

Gaminiai iš akmens, akmens dirbiniai būna labai įvairūs: paminklai, kapavietės danga, papildomos detalės, įvairios dekoracijos. Apdirbimui naudojamas marmuras bei granitas sudaro plačią įvairių atspalvių, raštų įvairovę. Būdami profesionaliais akmens apdirbimo meistrais mes įgyvendinsime kone visus Jūsų poreikius ir paruošime reikiamus akmens gaminius. 

Dirbame tiek su įprastais, tiek su netradiciniais užsakymais, tai reiškia, jog galime paruošti išskirtinius akmens gaminius. Kai kurie dirbiniai iš akmens puikiai pasitarnaus ir kaip sodo dekoracija, puošiant aplinką. Papasakokite mums, ką norėtumėte matyti ir mes pasirūpinsime tučtuojau sukurti gražius dirbinius iš akmens.

Aukštos kokybės, patvarūs ir puošnūs, įvairių rūšių gaminiai iš akmens, akmens dirbiniai pagal individualius poreikius! Mūsų meistrai sukurs kone viską, kas yra reikalinga gražios ir ilgaamžės kapavietės įrengimui.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

  KONTAKTAI

  Pušyno g. 7
  LT-97262
  Darbėnai
  Kretingos rajonas
  info@akmensdarbai.eu
  +370 687 99 795