+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Borteliai kapams

Akmeniniai borteliai kapams yra svarbi kapavietės dalis, nuo kurios priklauso jos patvarumas ir ilgaamžiškumas. Mūsų meistrai yra pasirengę įgyvendinti individualius užsakymus ir sukurti kokybiškus, tvirtus, išvaizdžius reikiamų išmatavimų bortelius bei kitas kapavietės dalis ir dekoracijas pagal Jūsų reikalavimus. Skaitydami toliau galėsite išsirinkti iš skirtingų akmens rūšių ir sužinosite daugiau apie akmeninių kapavietės bortelių įrengimą bei kitas teikiamas paslaugas.

Platus medžiagų kapavietėms asortimentas

Borteliai kapams gali būti labai įvairių formų ir dizaino, pradedant klasikiniais ir daugelio pamėgtais variantais, baigiant išskirtiniais, kūrybiniais sprendimais. Tai puikus puošybos elementas ir tuo pačiu kapą sutvirtinanti detalė, kurios gamybai skiriamas didžiausias dėmesys parenkant pačias tvirčiausias medžiagas. 

Akmuo visada būdavo ilgaamžiškumo simbolis, naudojamas kapaviečių įrengimui nuo žilos senovės, akmens apdirbimas išliko svarbus ir iki šių dienų. Technologijoms modernėjant atsiveria dar daugiau galimybių gražiai apipavidalinti akmenį ir sukurti visiškai naujus, tačiau labai tvirtus akmens gaminius.

Turėdami daug ilgametės darbo patirties galime užtikrinti sklandžias kapavietės įrengimo paslaugas, pritaikydami tiek tradicinio, tiek modernaus dizaino sprendimus. Visas pasirinkimas – tiktai Jūsų, todėl papasakokite, kokią kapavietę norėtumėte matyti ir mes įgyvendinsime Jūsų viziją atlikdami visus reikiamus montavimo ir apipavidalinimo darbus nuo A iki Z.

Kapaviečių borteliai iš granito

Kapavietės bortelių gamybai dažniausiai naudojamas skirtingų rūšių granitas, arba koks nors kitas paminklinis akmuo. Granitas vis dėlto yra vienas prieinamiausių ir pakankamai nebrangių akmenų, sudarančių labai platų ir įvairialypį pasirinkimo asortimentą. Mūsų meistrai pasiūlys Jums gausų patinkančių spalvų ir atspalvių granito pasirinkimą bei padės įrengti tvirtas ir estetiškai apipavidalintas kapavietes.

Susisiekite ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus, padėsime išsirinkti tinkamiausias kapavietės medžiagas, užtikrinsime geras ir prieinamas medžiagų bei montavimo darbų kainas.

Aukštos kokybės borteliai kapams – tvirtumas ir graži išvaizda viename. Patyrusiems mūsų įmonės akmens apdirbimo meistrams nėra neįveikiamų užduočių – jie yra pasirengę įgyvendinti kone visus Jūsų užsakymus bei sukurti patvarias kapavietės dalis iš skirtingų rūšių akmens.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795