+370 687 99 795
info@akmensdarbai.eu
Pušyno g. 7, LT-97262, Darbėnai, Kretingos rajonas

Granito skalda

Kapaviečių dengimui naudojama granito skalda yra vienas greičiausių ir patogiausių sprendimų gražiai kapavietei sukurti. Skalda nėra brangi, ji puikiai puošia kapą, gali būti įvairių spalvų ir atspalvių. Kadangi granitas sudaro didelę spalvų bei raštų įvairovę, galimos skirtingos granito skaldos rūšys pagal Jūsų poreikius. Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti apie kapaviečių dengimą granito skalda bei įsigyti kokybiškų kapavietės puošimo medžiagų geromis kainomis!

Granito skaldos privalumai

Skalda iš granito padės ne tik gražiai papuošti kapavietę, tačiau tuo pačiu metu apsaugos kapavietės paviršių nuo įvairių oro veiksnių ir aplinkos sąlygų, padės išlaikyti kapavietės puošnumą ir ilgaamžiškumą. Šį kapavietės dengimo būdą renkasi daugelis, kadangi skalda ne tik puošni, bet ir sąlyginai nebrangi. 

Mes pasirūpinsime kokybišku kapavietės įrengimu ir svarbiausiais dekoracijos elementais pagal Jūsų poreikius. Kuriame akmens paminklus ir įvairias kitas dekoracijas jau daug metų ir galime įgyvendinti unikalius projektus.

Kapavietės dengimas skalda yra mažiausiai išlaidų reikalaujantis būdas, tačiau nepamirškite, jog periodiškai, maždaug kas 5 ar 10 metų, naudinga skaldą pakeisti nauja. Taip jau yra, kad laikui bėgant skalda sensta, apsineša purvais ir samanomis, kurių nepavyksta nuvalyti. Pakeitus skaldą kapavietė vėl atrodys kaip beveik nauja, tačiau tam, kad pavyktų ilgiau išlaikyti šį grožį, reikės atsiraitoti rankoves ir truputį padirbėti patiems.

Granito skaldos priežiūros ypatumai

Lyginant su kitais dengimo būdais, skalda reikalauja nemažai priežiūros. Kiekvienais metais reikės išrankioti spyglius ir sudžiūvusius medžių lapus, įvairūs nešvarumai kaupiasi smulkių skaldos gabalėlių tarpuose, kuriuos taip pat svarbu išvalyti.

Jeigu kapavietei negalite skirti daug priežiūros, rinkitės kitas medžiagas, kad ir akmens plokštes, kurios bus kiek brangesnės. Mes galime pasirūpinti tiek kokybiška skalda, tiek akmens plokštėmis ar kitomis medžiagomis, reikalingomis kapaviečių dengimui. Teikiame ir kapaviečių restauravimo paslaugas, restauruojame paminklus ir valome senas apleistas kapavietes.

Susisiekite ir kartu pažiūrėsime, kokia granito skalda labiausiai tiktų naujai įrengiamai arba restauruojamai kapavietei.

Kreipkitės, nemokama konsultacija

KONTAKTAI

Pušyno g. 7
LT-97262
Darbėnai
Kretingos rajonas
info@akmensdarbai.eu
+370 687 99 795